Mööbli kokkupanek ja paigaldus – kellele ja miks?

Olgu selleks uus diivan, eritellimusmööbel, köögimööbel või sisseehitatud garderoob, mööbli kokkupanek ja paigaldus võivad õigete tööriistade ja varasema kogemuse puudumisel korralikuks peavaluks osutuda. Halvimatel juhtudel võivad montaaži ja paigaldamise käigus tehtud vead ka mööblieset pöördumatult kahjustada. 

Hea uudis on aga see, et mööbli kokkupaneku ja paigaldamise saab tänapäeval hõlpsasti spetsialistide kätesse usaldada ning selle kasuks räägivad mitmed faktorid: 

  • Kolimisrõõm on aastate jooksul monteerinud ja paigaldanud peaaegu kõigi Eestis tegutsevate mööblisalongide- ja tootjate mööblit, mis tähendab, et teame kõikide brändide toodete eripärasid ja oskame neid arvesse võtta.
  • Kuna oleme spetsialiseerunud mööbli kokkupanekule ja paigaldamisele, on meie tööriistakastis kõik vajalikud ja õiged tööriistad, mis tagavad töö korrektse kvaliteedi.
  • Meie spetsialistid on kogenud ja koolitatud erinevates mööbli kokkupaneku ja paigaldamisega seotud aspektides – lisaks montaažile saavad tehtud ka vajalikud lõiketööd, integratsioonid ja teised lisatööd.


Ei tasu ka unustada ajavõitu, mida töö spetsialistide kätesse andmine Teile annab – selle asemel, et päev kruvikeeraja ja tehniliste joonistega põrandal küürutades veeta, saate hoopis perega väljasõidu teha või sõpradele külla minna. Kuid lisaks kindlustundele ja ajavõidule, on mööbli kokkupaneku ja paigaldamise teenusel veel mõned üllatavad eelised: 

  • Mööbel, ka diivanid ja tugitoolid, tulevad tänapäeval reeglina mitmes osas. Tootjad aga montaaži käigus tehtud vigu ei korva ning toodet tagastada ei saa. Professionaalse teenusepakkujana oleme me aga kindlustatud ning isegi kui midagi peaks juhtuma, Te oma rahast ega mööblist ilma ei jää.
  • Oma pikaajalise kogemuse käigus oleme näinud, et isegi kui eritellimusmööbel on tehtud täpselt mõõtude järgi, siis reeglina mööbli paigaldamisel ilmneb, et kuskil on ikkagi midagi viltu või valesti. Meie spetsialistid suudavad aga paigalduse käigus taolised vead eemaldada tagades soovitud lõpptulemuse.
  • Kuna mööbel on muutunud kergemaks, siis kummutite jm taoliste mööbliesemete ümber kukkumisest tingitud õnnetuste vältimiseks ja visuaalselt esteetilise tulemuse saamiseks kinnitatakse reeglina mööbel seina külge. Meil on olemas nii õiged tööriistad kui oskus valida õiged kinnitused arvestades Teie seinte materjali ning mööbli dimensioone. 


Kokkuvõttes – kuigi mööbli kokkupaneku ja paigaldamise võib ise ette võtta, tasub mugavama elu ja kindla õnnestumise huvides selle töö kogemustega spetsialistidele jätmist kaaluda. Kui võtate ka mööbli kojuveo teenuse meilt, saab kogu töö tehtud ilma, et peaksite ise midagi tegema. Me utiliseerime ka pakendid ning koristame kõik tööga tekkinud prahi – Teile jääb vaid töö kvaliteet üle vaadata ning kokku pandud mööblit kasutama hakata! 

Soovite mööbli montaaži ja paigaldamise kohta rohkem teada saada? 

Me vastame meeleldi kõigile Teie küsimustele. Lugege mööbli paigaldamise või kokkupaneku teenuse kohta rohkem siit või kirjutage meile info@kolimisroom.ee ning leiame Teile sobiva lahenduse. Kui soovite teenust tellida, saate seda mugavalt teha täites alloleva päringu.  

Meie teenused:

Saada päring