Meist

MEIST

Kolimisrõõm OÜ on kohalik Eesti ettevõte, mis pakub professionaalseid kolimis- ja transporditeenuseid ning mööbli kokkupanekut ja paigaldust nii eraklientidele kui äriklientidele.

Oma esimese kliendi kolisime aastal 2015 ning tänaseks on meie tegevus laienenud mitmesse erinevasse valdkonda. Meie põhitegevusteks on  kolimisteenuste pakkumine, transporditeenus, mööbli monteerimine ja paigaldus, vana mööbli ja tehnika äravedu ning kolimistarvikute müük ning rent.

Teostame kodu- ja kontorikolimisi peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, kuid kokkuleppeliselt ka mujal eestis. Samuti Andke oma soovist meile teada ning vastame Teile, kuidas me Teile abiks saame olla.

Omame kolimise valdkonnas pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui välismaal praktiseerides. Meie kolimisteenused on kokkuleppeliselt saadaval ka õhtustel kellaaegadel ning nädalavahetuseti.

Kui Teid ootab ees kolimine ja sellega seoses soovid esitada küsimusi või konsulteerida, vali endale meelepärane ühendust saamise viis – vastame kõnedele ja kirjadele nii e-maili teel kui ka Facebookis/Instagramis.

Soovime olla kolimisprotsessil Teile võimalikult suureks abiks, et kolimine kulgeks võimalikult meeldivalt ning stressivabalt.

Kontakt
×