Raskete asjade kolimine

Tiibklaver kogub tolmu ja seif seisab tühjalt, aga juba mõte nende liigutamisest paneb selja valutama? Või ostsid täispuidust antiikse kummuti, mis on vaja ühes tükis 4ndale korrusele vedada, aga pole rammumeestest sõpru, kes saaks appi tulla?

Kolimisrõõm tuleb appi Me aitame nii era-kui ärikliente raskete asjade kolimisel ja eritõstetega.

Rasketeks asjadeks loeme esemeid, mille kaal on üle 85kg. Antud esemete tõstmiseks kasutame kindlat varustust. Eritõsteid teostavad välja koolitatud kvalifitseeritud kolijad, tagades esemete turvalise jõudmise sihtpunkti ilma neid kahjustamata. 

Kui soovid raskest esesmest lahti saada, pakume ka utiliseerimise teenust.

Kuidas kujuneb raskete asjade kolimise ja eritõste hind?

Hinda kujundavad tegurid: kolijate arv, tööle kuluv aeg, transporti vajavate esemete kaal, eseme mõõdud, vahemaa, ligipääs, korrus, lifti kasutamise võimalus

Näiteks 200 kg kaaluva klaveri kolimine Tallinnas lähtekohas 2. korruselt mööda treppe sihtkohas 2. korrusele maksab ca. 180€+km, sõltuvalt sellest kui pikk vahemaa on.

Oluline teada: 

  • Miinimumtasu on ühe tunni eest. Pärast esimest tundi arvestatakse aega poole tunni täpsusega. 
  • Vähem kui 24h tööpäevadel broneeringu tühistamisest või muutmisest ette teatamisel on Kolimisrõõm OÜ-l õigus nõuda kokkulepitud esimese töötunni ulatuses broneeringu tühistamise tasu.
  • Pretensioone saab esitada ainult kirjalikult e-maili info@kolimisroom.ee kaudu 2 tööpäeva jooksul. Hilisemaid pretensioone ei võeta vastu. Võimalikud vaidlused ja arusaamatused lahendatakse läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse olukord vastavalt Eestis kehtivale seadusandlusele.
  • Tasumine teenuse eest eraisikutel sularahas või ettemaksuarve alusel.
  • Tasumine teenuse eest juriidilistele isikutele arve alusel. 
  • Kokkuleppel töötame ka õhtuti ja nädalavahetustel.
  • Tutvu meie kõikide tingimustega.

Saada päring

Saada päring