5 põhjust miks valida mööbli kojuvedu

Kuigi võib tunduda, et mööbli kojuveoks on vaja ainult suuremat sorti autot ja sõpru appi tassima, võib tegelikkus palju keerulisemaks osutuda. Alates ohust mööblit või iseend tassimise käigus vigastada lõpetades olukorraga, kus näiteks mööbel on küll juba üles tassitud kuid siis selgub, et see ei mahu ustest läbi – võimalikke takistusi on mitmeid. 

Alljärgnevalt toome välja 5 põhjust, miks oma mööbli kojuvedu meile usaldada: 

 • Hoiate oma tervist ja väldite seljavigastust!
  Kõige levinum põhjus, miks kliendid meilt mööbli kojuveo teenust tellivad on asjaolu, et on kunagi end või oma sõpra kolimise käigus vigastatud ning soovitakse uusi vigastusi vältida. Meie kolijad on aga kogenud ja koolitatud õigete tassimis- ja tõstmisvõtete kasutamisel, tagades tassitavate esemete kiire ja sujuva sihtkohta jõudmise.
 • Säästate aega ja närvikulu.
  Isegi kui teil on suurem auto, võib selle autosse mahutamine ja tassimine paras peavalu olla. Me võtame Teie mööbli peale salongist, laost, poest või mõnest muust asukohast, transpordime selle turvaliselt sihtkohta ning vajadusel ka paneme selle kokku. Teil jääb üle vaid tehtud töö kvaliteedis veenduda!
 • Te ei pea muretsema, kas ja kuidas mööbel tuppa mahub.
  Väga tihti jääb mööbli õnnestunud tuppa jõudmiseks puudu vaid paar sentimeetrit. Teistel juhtudel võib mööbli tuppa saamiseks olla ainus võimalus teha seda läbi akna. Sõltuvalt oludest, saame vajadusel mööbli demonteerida ning hiljem taas kokku panna, ukse eest tõsta või ka upitaja või kraanatõstuki abi kasutada.
 • Väldite mööbli vigastusi või määrdumist.
  Transpordi või tassimise käigus on hooletusest või teadmatusest tingitud õnnetused lihtsad juhtuma. Kinnitame mööbli kaubikutes turvaliselt ja ka kitsastes oludes toimetades tagame, et mööbel jõuab terve ja puhtana sihtkohta. Vajadusel pakume pakkimisteenust.
 • Saate keskenduda tõeliselt olulistele asjadele. Alati võib mööbli transpordi ja tassimise ise ette võtta, aga parem veeta see aeg hoopis perega või tööd tehes. Meiega võid sa tulemuses kindel olla ning saate keskenduda Teie jaoks olulisele.


Soovite mööbli kojuveo teenuste kohta rohkem infot? 
 

Me vastame meeleldi kõigile Teie küsimustele. Lugege mööbli transpordi ja kojuveo kohta rohkem siit või kirjutage meile info@kolimisroom.ee ning leiame Teile sobiva lahenduse. Kui soovite teenust tellida, saate seda mugavalt teha täites alloleva päringu.  

Meie teenused:

Saada päring