Laoteenus e-poodidele

Laoteenused

Te ei soovi ladu rentida, aga kaupa on vaja kuskil hoida? Tahate keskenduda oma e-poe kasvatamisele ning otsite kedagi, kes kauba vastuvõtu, kontrolli, ladustamise ja transpordi enda kanda võtaks? Kui jah, siis meie laoteenused on mõeldud teile.

Pakume e-poodidele nii põhilao kui vahelao teenust. Meie estakaadiga laod asuvad Tallinnas, on kaasaaegsed, valvega ning kindlustatud. Meiega saad oma kauba turvalisuses kindel olla!

Mida laoteenus sisaldab?

Meie laoteenused hõlmavad nii lühiajalist kui ka pikaajalist ladustamist, kaupade vastuvõtmist ja väljastamist, inventuuri ja turvamist. Meie meeskond on kogenud ja professionaalne ning tagame, et teie kaupadega tegeletakse hoolikalt ja täpselt.

Põhilao teenus: võtame Teie kauba vastu, kontrollime kauba, ladustame kauba, komplekteerime kauba vedudeks, väljastame kauba transpordiettevõttele või viime ise kauba klientideni. Samuti tegeleme tagastustega ning teostame inventuuri. 

Vahelao teenus: võtame Teie kauba vastu, markeerimine ning väljastame kauba transpordiettevõttele või viime ise kauba klientideni.

Kui palju laoteenus maksab?

Hinda kujundavad tegurid: ladustamisele kuluv pind, kauba vastuvõtmisele, kontrollile ja markeerimisele kuluv aeg, kauba väljastamisele kuluv aeg, dokumenteerimisele kuluv aeg, muudele soovitud kaubaga seotud tegevustele kuluv aeg.

Oluline teada:

  • Laoteenust pakutakse ainult Tallinnas 
  • Arvestused on kuupõhised 
  • Võimalus erinevatele lisateenustele 

Kui otsite usaldusväärset partnerit ladustamiseks ja laoteenusteks, siis võtke meiega ühendust. Oleme kindlad, et saame pakkuda teile parimat teenust, mida Eestis leida võib.

Saada päring

Saada päring