Mööbli transport ja kojuvedu

Mööbli transport ja kojuvedu

Ostsite uue diivani, suuremat sorti kapi või köögimööbli, aga avastasite, et need ei mahu Teile autosse? Või on mööbli soetamine plaanis ning otsite abi transpordiga? Ärge muretsege, me tuleme Teile rõõmuga appi!

Kolimisrõõm pakub kiiret ja kvaliteetset mööbli ja kodutehnika transpordi ja kojuveo teenust. Meilt on Teil võimalus tellida mööbli vedu Tallinnas ja Harjumaal, nii era- kui äriklientidele!

Kojuveo teenust pakume iganädalaselt ka Tallinn-Tartu ja Tallinn-Viljandi suunal.

Teostame transpordi- ja veoteenust kasutades moodsaimat tehnikat – meie kaubikud on sisustatatud professionaalsete kolimistekkide, koormarihmade, kaubakärude ja vajalike tööriistadega mis tagavad ka erimõõdulise kauba turvalise kohalejõudmise. Samuti on meie kaubikud varustatud GPS-seadmega – teame alati, kus Teie kaup asub ning millal kaup kohale jõuab.

Mööbli kojuveo teenust on võimalik tellida nii maja ette kui ka kasutada meie kogenud laadijate teenust, kes raskekaalulised ja suuremahulised esemed turvaliselt Teile tuppa viivad

Meil on olemas vajalikud oskused ja vahendid ka juhtudeks, kui tellitud mööbel näiteks trepist üles või uksest sisse ei mahu kuna lahendame taolisi olukordi igapäevaselt. Vajadusel demonteerime eseme ning paneme selle hiljem kokku või toome mööbilesemed upitaja või kraanatõstukiga tuppa läbi akna.

Loe meie blogist pikemalt mööbli kojutranspordi eeliste kohta.

Mööbli kolimine – kuidas kujuneb hind?

Lõpliku hinna, tööle kuluva aja kujundavad: kolijate arv, pealelaadimisele kuluv aeg/kauba ootamine, esemete kaal, pakkide mõõdud, pakkide arv, lisateenuste tellimine, sõidule kuluv vahemaa ja aeg, ligipääs sissepääsule, korrus, lifti kasutamise võimalus. 

Näiteks ühe diivani kojuvedu Tallinna piires koos kokkupanekuga ja pakendite utiliseerimisega hind on ca. 55-85€+km, sõltuvalt pealelaadimisele kuluvast ajast, vahemaast, korrusest ning diivani pakkide mõõtudest kaalust ning pakkide arvust.

Oluline teada: 

  •  
  • Miinimumtasu on ühe tunni eest. Pärast esimest tundi arvestatakse aega poole tunni täpsusega.
  • Vähem kui 24h tööpäevadel broneeringu tühistamisest või muutmisest ette teatamisel on Kolimisrõõm OÜ-l õigus nõuda kokkulepitud esimese töötunni ulatuses broneeringu tühistamise tasu.
  • Üle 85kg kaaluva ühe eseme või paki kohta lisandub eritõste tasu vastavalt olukorrale. 
  • Pretensioone saab esitada ainult kirjalikult e-maili info@kolimisroom.ee kaudu 2 tööpäeva jooksul. Hilisemaid pretensioone ei võeta vastu. Võimalikud vaidlused ja arusaamatused lahendatakse läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse olukord vastavalt Eestis kehtivale seadusandlusele.
  • Tasumine teenuse eest eraisikutel sularahas või ettemaksuarve alusel.
  • Tasumine teenuse eest juriidilistele isikutele arve alusel. 
  • Kokkuleppel töötame ka õhtuti ja nädalavahetustel.
  • Tutvu meie kõikide tingimustega siin.
  •  

Saada päring

Saada päring