Transporditeenus ja kaubavedu

Transporditeenus ja kaubavedu

Kiirelt ja läbimõeldult!

Oleme õigel ajal õigel kohas!

Otsite veoteenuse pakkujat, kes kauba Teie laost klientideni viiks? Soovite oma laost loobuda või Teil ei olegi veel ladu, aga oleks vaja kaupa kuskil hoida ning kaup ka klientideni toimetada?

Kolimisrõõm tuleb appi! Teostame nii regulaar- kui jaotusvedusid ning pakume võimalust kasutada meie ladu kas põhi- või vahelaona kaupa klientideni transportimisel. Muidugi teostame ka kauba kojuvedu algusega Teie laost. 

Meil on mugavad, kaasaegsed estakaadiga laopinnad Tallinnas kuhu on võimalik oma kaup saata kas siis põhilao või vahelao näol ning kust saame teostada koju- ning jaotusvedusid. 

Lisaks pakume ka furgoonkaubikuga ja veokiga veoteenust. Meie furgoonkaubikud on reeglina 21 kuupmeetrit, valikus on nii tagaluugiga kui ka ilma tagaluugita kaubikud. Furgoonkaubikud võimaldavad kaupa optimaalselt mahutada ning tagaluuk võimaldab mugavalt peale laadida kaubaaluseid ja raskeid esemeid. Samuti pakume veoteenust 45-55 kuupmeetriste veokitega kas siis tagaluugi või küljepealt laadimise võimalusega.

Kuidas kujuneb transporditeenuse ja kaubaveo hind?

Kui oled äriklient ja vajad lahendust oma transpordi küsimustele, siis võta julgelt ühendust martin@kolimisroom.ee. Sõltuvalt Teie soovidest ja töö üksikasjadest, teeme Teile personaalse pakkumise, mis võtab arvesse kõiki tööga seotud detaile.

Saada päring

Saada päring