Kolimisteenus erakliendile

Aitame kolida Teie vara nii majast, korterist, suvilast, garaažist või mõnelt muult pinnalt soovitud asukohta. Eestis pakume kolimisteenuseid Tallinnas ja Harjumaal, kokkuleppeliselt ka Tartus.

Meie kolijad omavad pikaajalist professionaalset kogemust, tagades, et iga kolimine, alates diivani transpordist lõpetades terve maja sisustuse kolimisega, saab edukalt ja vaevatult tehtud! 

Kuidas näeb välja kolimisprotsess kolimisfirma abiga? 

1. Andke meile teada oma soovist kolida esitades päringu kolimisroom.ee lehel või helistades +372 56814088 ning kirjeldage meile oma soov (asukoht, elukoha/kontori või muu kolitava ruumi suurus, kolitavad esemed jne). 

2. Pakkige enda isiklik vara turvaliselt kile või mullikile, kolimistekkide või muu tekstiili abiga kolimiskastidesse ja kottidesse või tellige pakkimisteenus kolimisfirmalt. Tellides pakkimisteenuse meilt, tuleme vajalike pakkevahenditega kohale ning pakime Teie eest kolitavad esemed vastavalt turvalisuse standarditele. 

3. Kolimismeeskond tuleb kokkulepitud ajal kolitavale aadressile ning abistab pakkimisega ja/või asub Teie asju turvaliselt kolimisautosse transportima. 

4. Kolijad transpordivad kliendi kolitava vara soovitud asukohta ning toimetavad esemed uude koju või kontorisse. 

5. Kokkuleppeliselt monteerime ning paigaldame kliendi mööbliesemed ja tehnika soovitud asukohta.

Tutvu meie tingimustega siin.

Lisaks kolimisteenusele pakub Kolimisrõõm eraklientidele ka järgmisi teenuseid: 

NB! Soovitame Teil meie number endale telefoni ära salvestada, et saaksite iga hetk kiiresti ja mugavalt meie teenuseid tellida!

Saada päring

Saada päring