Pakkimisteenus

Ees ootamas kolimine ning mõte pakkimisest tekitab peavalu? Ärge muretsege, Kolimisrõõm pakib asjad kokku ja lahti Teie eest! Võimalik on valida osalise või täispakkimise teenuse vahel ning lisaks kolimisele on võimalik pakkimisteenust kasutada ka asjade hoiustamiseks. 

Meie pakkimisteenuse tellinud ettevõtted võivad olla kindlad, et meie professionaalne meeskond saab töö tehtud võimaldades teie töötajatel oma põhitööle samaaegselt keskenduda. Meie kogenud kolimismeeskonnad pole mitte ainult kodu kolimise eksperdid vaid läbinud ka põhjaliku pakkimise koolituse, mis tagab teie asjade turvalisuse kogu kolimise vältel! Olenemata sellest kas on vaja kolida mööblit või nõusid, kõik kolitavad esemed jõuavad tervelt sihtkohta! 

Kui tellid meie käest nii pakkimise kui lahtipakkimise teenuse, siis utiliseerime pakkematerjalid tasuta! 

Osaline pakkimisteenus: 

Osalise pakkimisteenuse puhul on erinevaid võimalusi. Kõige populaarsem lahendus on selline, et klient pakib ise oma riided, nõud ja muud väiksemad esemed kastidesse ja markeerib need ära ning tellib kolimisfirmalt suuremate esemete nt. mööbli demontaaži ja pakkimise. Alternatiivselt võib klient ise pakkida mööbli ning tellida kolimisfirmalt väiksemate esemete pakkimisteenuse.

Mõlemal juhul koostab klient ise kolitavast varast nimekirja ning kolijad pakivad nimekirja alusel. 

Juhul kui valite osalise pakkimisteenuse siis Kolimisrõõm pakub ka pakkimistarvikuid – nii pappkaste, plastikkaste, pakketeipi, mullikilet ja muid kvaliteetseid kolimistarvikuid, et saaksite pakkimise töö mugavamalt tehtud. Tutvu valikuga siin.

Täispakkimise teenus: 

Kolijad toovad kas varasemalt või pakkimise päeval pakkematerjalid, pakivad kõik teie ruumides oleva vara ja esemed alates riietest kuni suurte mööbliesemeteni välja. Täisteenuse puhul koostavad kolijad ise nimekirja kõigist pakitavatest esemetest.

Kuidas kujuneb pakkimisteenuse hind?

Hinda kujundavad tegurid: pakkimismaterjalide hulk ja kulu, Pakendatavate asjade hulk ja suurused, ruum ja mugavus (nt tööpind) asjade pakkimiseks, vara nimekirja olemasolu, kas suurem mööbel on vaja demonteerida, kas külmkapp on eelnevalt sulatatud, kas pesumasin on eelnevalt lahti ühendatud ja vesi välja lastud, kas mittevajalikud asjad on eelnevalt välja sorteeritud jne.

Oluline teada: 

  • Vähem kui 24h tööpäevadel broneeringu tühistamisest või muutmisest ette teatamisel on Kolimisrõõm OÜ-l õigus nõuda kokkulepitud esimese töötunni ulatuses broneeringu tühistamise tasu.
  • Pretensioone saab esitada ainult kirjalikult e-maili info@kolimisroom.ee kaudu 2 tööpäeva jooksul. Hilisemaid pretensioone ei võeta vastu. Võimalikud vaidlused ja arusaamatused lahendatakse läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse olukord vastavalt Eestis kehtivale seadusandlusele.
  • Tasumine teenuse eest eraisikutel sularahas või ettemaksuarve alusel.
  • Tasumine teenuse eest juriidilistele isikutele arve alusel. 
  • Kokkuleppel töötame ka õhtuti ja nädalavahetustel.

Saada päring

Saada päring