Asjade hoiustamine laos vs minilaos – kumba eelistada?

Eesti neli aastaaega, sportlike hobide rikkus ja üldine suurenenud huvi kodusisustamise vastu on tinginud olukorra, kus meil on kõigil palju asju. Pole seega ime, et üha populaarsem on ajutiselt mitte vajaminevate esemete hoiustamine kodust väljas erinevates ladudes. 

Asjade hoiustamine laos – millal ja miks? 

Enne kui läheme erinevate ladude plusside ja miinuste juurde, vaatame korra millal ja miks kaaluda asjade ajutist hoiustamist laos:

  • Ees on remont – sõltumata kas uuendamisele läheb üks tuba või terve elamine siis selle asemel, et mööbel kilesse mässida ning seda ühest toast teise tassida, saab lasta kogu mööbli kokku pakkida ja terveks remondi ajaks turvaliselt lattu viia. Nii puudub igasugune võimalus, et mööbel remondi käigus kahjustub või tolmuseks saab. 
  • Ees on kolimine, aga uus elamine ei ole veel valmis – kogu kolitava mööbli ajutine hoiustamine laos jätab Teile vabaduse ajutist elukohta ilma mööbli pärast muretsemata valida. Minge kas või reisile ning kui võtate ka kolimisteenuse meilt, saavad Teie asjad kokku pakitud, ladustatud ning uues kohas lahti pakitud nagu võluväel. 
  • Esemed vajavad ajutiselt ladustamist – ajutine ladustamine sobib hästi näiteks juhul, kui olete sisustushuviline ning aktiivselt ostatate ja müüte mööblit. Saate oma müügis olevaid esemeid meie laos hoida ning soovi korral saame teostada ka transpordi laost eseme ostjale. 
  • Hooajaliste esemete ladustamiseks – me ei ladusta ainult mööbliesemeid, vaid oodatud on kõik asjad alates nõudest ja riietest suusavarustuse ja surfilaudadeni välja. 

 

Ladu vs miniladu – kumba eelistada? 

Kuigi minilaod on üha levinum variant asjade ajutiseks hoiustamiseks, on neil ka märgatavad miinused – tihti asuvad minilaod ebamugavates asukohtades, ei võimalda asjade kõige optimaalsemat paigutust ning on üpriski kallid. Alljärgnevalt toome välja 5 põhjust, miks eelistada asjade hoiustamist meie laos minilaole: 

  • Minilaos pead valima ruumi suuruse – kui su asjad väiksesse ruumi ei mahu, pead rentima suurema ruumi mis sest, et see jääb pool-tühjaks. Meiega maksate vaid reaalselt kasutatava ruumi eest. 
  • Minilaos määrava ruumi mõõtmed piirangud asjade ladustamiseks. Meil aga selliseid piiranguid ei ole, vaid pakume optimaalset ladustust – pakime ja paigutame Teie vara selliselt, et see võtaks võimalikult vähe ruumi. 
  • Minilaod asuvad enamasti linnast kaugel ning eeldavad auto olemasolu, aga meie ladu asub Tallinnas – meil on võimalik nii parkida kui meie juurde toob ka suurepärane bussiühendus
  • Miniladudel on küll videovalve, aga meiega on Teie vara veelgi turvalisemalt hoitud – meil on lisaks videovalvele lao territooriumil ka mehitatud valve
  • Minilaod hinnastavad etteantud hinnakirja alusel võttes aluseks renditava ruumi suuruse, rendi perioodi ja pakuvad võimalust osta lisateenuseid. Me koostame igale kliendile personaalne pakkumise vara kõige mõistlikumaks ladustamiseks

 

Tõsi, minilaod pakuvad reeglina 24/7 ligipääsu hoiustatavale varale ning ladudes toimub ligipääs pigem lao lahtioleku aegadel, aga enamikel juhtudel nagu näiteks vara hoiustamine remondi või kolimise ajaks, klient oma vara külastada ei soovigi vaid asjad transporditakse laost otse uude asukohta. 

Tahaksite asjade hoiustamise kohta rohkem teada? 

Me vastame meeleldi kõigile Teie küsimustele. Lugege asjade hoiustamise teenuse kohta rohkem siit või kirjutage meile info@kolimisroom.ee ning leiame Teile sobiva lahenduse. Kui soovite teenust tellida, saate seda mugavalt teha täites alloleva päringu.  

Meie teenused:

Saada päring