Mööbli kokkupanek ja paigaldus – kas teha ise või usaldada asjatundjale?

Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ehk igaüks peaks tegelema asjadega, mida ta oskab. Paljud isehakanud meistrimehed hindavad oma võimeid üle ja seepärast kulub tööle reeglina kaks korda rohkem aega. Tagatipuks võib tulemuseks olla rikutud mööbel.

Mõtle järele, kas jaksad/oskad kokku panna laua või lausa terve magamistoa komplekti, köögimööbli ja garderoobi? See ei ole füüsiliselt lihtne ja kirjalikud juhised ei näe alati ette kõiki nüansse, mida märkavad professionaalid. Lisaks, kui aega napib, ei saa sa ilma eriteadmiste ja tööriistadeta kuidagi hakkama.

Niisiis, kui sa ei soovi näha mööbli kokkupanemise ja paigaldusega ise vaeva, siis pöördu spetsialistide poole – mugavja kiire lahendus on tellida appi Kolimisrõõm OÜ kogenud meistrid!

Miks tasub kolimisfirmaga ühendust võtta?

Mööbli kolimine oma ala asjatundjate abil toimub kõiki kliendi soove arvestades, sobival ajal ja ettenähtud kohas. Kolimisfirma Kolimisrõõm OÜ poole pöördudes leiad usaldusväärse ettevõtte, kes jälgib töö kvaliteeti ja väärtustab oma head nime.

Kolimisrõõm teeb koostööd erinevate mööblisalongide, e-poodide, mööblitootjate, sisekujundajate ja arendajatega. Võid muretult meie hoolde usaldada kogu mööbli, alates väikesest toolist kuni suurte eritellimusprojektideni välja.

Kolimisfirma garanteerib sinu mööbli:

  • kiire ja täpse lahtivõtmise;
  • turvalise laadimise;
  • ettevaatliku transpordi;
  • veatu kokkupaneku uues kohas.

Kuidas profid tegutsevad?

Kolimise puhul võetakse mööbel lahti nii, et see ei saaks kahjustada. Kõik mööblielemendid pakitakse eraldi kastidesse/pakenditesse nõnda, et midagi kaduma ei läheks ning kokkupanek ise võtab aega minimaalselt.

Kolimisproffide töövarustuse hulgas on olemas kõik vajalikud tööriistad ja pakkematerjalid, nii ei pea sa muretsema oma mööbli ohutuse pärast. Ettevõte vastutab täielikult mööbli eest ja annab osutatud teenustele garantii.

Kui mööbel on kokku pandud ja oled töö kvaliteedis veendunud, võid julgelt alustada kasutamist. Mõnulemine uues kodus kvaliteetselt paigaldatud mööbli keskel on just see preemia, mida oled oodanud!

Soovitus – selleks, et mööbel teeniks kaua ja kokkupanekul oleks vähem probleeme, on parem pöörduda professionaalide poole. See annab sulle rohkem vaba aega, meelerahu ja jõudu ning mööblile kvaliteedi ja kasutusgarantii.×