Mööbli kojuvedu tasub tellida kolimisfirmast

Mööblivedu võib vaja minna väga erinevates olukordades – nii kolimisel kui kodus või kontoris vana mööbli välja vahetamisel või uue pinna sisustamisel. 

Loomulikult võib mööbliveo vastutuse asetada tugevate sugulaste ja sõprade või kontoritöötajate õlule (ettevõtte kolimisel). Paraku võib see lõppeda nii aja kui ressursside raiskamise, isehakanud kolijate seljavigastuste, mööbli ja seadmete purunemise ning tülidega.

Hoia tervist ja säästa aega ning telli kolijad

Usaldusväärse ettevõtte leidmiseks võid küsida nõu sõpradelt, kes on juba kasutanud professionaalsete kolijate-mööblivedajate teenuseid. Kasuks tuleb internetiotsing ja arvustuste lugemine teostatud tööde kohta. Kuid tea, et arvamused ja nõuded teenuste kvaliteedile on alati subjektiivsed – mõnele kliendile sobiv võib teistele tunduda vastuvõetamatu.

Millist kolimisfirmat eelistada?

Nõudlus loob pakkumise ja kolimisfirmade arv kasvab. Tekib aga probleem: vahe kvalifitseeritud spetsialistide ja juhuslike töömeeste vahel ei tundu tellijate silmis olevat kuigi suur, mistõttu võib kogemata sattuda mitte just kuigi pädevate “abiliste” lõksu.

Kuidas vältida eksimusi?

Tee internetis taustauuring kaalukausile jäänud ettevõtetele.

Kolimisfirmasse pöördudes on parem juba esimese kirjaga esitada kõik sind huvitavad küsimused kolijate kogemuse, tööriistade kasutamise oskuse ja olemasolu, pakendamise ja kolimisautode saadavuse ning seisukorra kohta.

Hoolimatud kolijad/kolimisettevõtted võivad mitte ainult põhjustada tarbetuid sekeldusi, vaid kahjustada ka sinu vara, lükata lõpliku kolimise hoopis mitu päeva edasi, mitte kohale ilmuda ning kõnedele mitte vastata.

Tähelepanu, professionaalid töötavad!

Kolimisrõõmu personalis ei ole lihtsalt kolimistöölised, vaid kvalifitseeritud oskustöölised, kes on võimelised kolimise meisterlikult läbi viima. Meil on kõik vajalikud oskused mis tahes tööde tegemiseks: alates peale- ja mahalaadimisest kuni mööbli kokkupanemise ja lahtivõtmiseni. Tegemist on kogenud spetsialistidega, kelle käsutuses on kõik vajalikud tööriistad.

Kolimisrõõmu asjalikud töötajad korraldavad mööbli kojuveo, tassivad ja rassivad, soovi korral panevad mööbli kokku, seejärel viivad pakendid ära ning utiliseerivad ülearuse vana mööbli. Mugav teenus – kõik ühest kohast!

Meistritega saab ka võimatu missioon võimalikuks ning säästab sind tarbetutest muredest. Võta meiega ühendust ja lepime kokku kõik detailid!

 

×